Yurtiçi gönderilerde sepet tutarı 3.000 TL ve üzeri olan tüm siparişleriniz için kargo ücreti firmamıza aittir.

Sevkiyat Ön Bilgilendirme Notu

Sevgili Dostumuz,

Üretimimizde özenle hazırlanan ürünlerimizin her birini, sizlere kusursuz ve sağlam bir şekilde ulaştırmayı çok önemsiyoruz.

Ürünlerimize en uygun ambalajlama koşulları ile ulaşmanızı sağlamak için çalışırken, dünyamızın daha sağlıklı bir ekosisteme kavuşabilmesi adına plastik ve türevlerini kullanmıyoruz.

Sağlam ve kalın üretilmiş kolilerimizin içerisini, taşıma sırasında alabileceği olası darbelere karşı, özel üretilmiş teknik bir malzeme olan kraft yastıklar ile koruyor ve koli içerisine yerleştirilen her ürünü, ayrıca delikli kraft kağıt & kağıt kombinasyonlu özel koruyucu paketleme malzemesi ile sarıyoruz.

Kolilerimizin kapak kapanışlarını da, plastik bant ile değil, selüloz bazlı kağıt bant kullanarak yapıyoruz.

Ancak gösterdiğimiz bütün bu özene rağmen, ürünlerimiz taşıma sırasında gerçekleşen olumsuz şartlar nedeni ile, sizlere zaman zaman hasar görmüş şekilde ulaşabiliyorlar.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen üzülmeyin.

Kullanılamayacak derecede hasar gören ürününüz yerine yenisini gönderebilmemiz için, bize info@kursat.com.tr adresimizden ya da 0 266 312 6878 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerinizin ulaştırılması aşamasındaki en büyük yükü taşıyıcı firmalar üstlenmekte.

İçerisinden geçmekte olduğumuz bu zorlu dönemde, bu yükü paylaşabilmek adına, elimizden gelenin en iyisini yapabilmeye gayret ediyoruz.

Bu süreçte göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sağlıklı sofralarda buluşmak dileğiyle.

Ayvalık’tan saygı ve sevgilerimizle,

Kürşat Tarım Aile İşletmesi,

Ayvalık