Teslimat Hakkında

Değerli zeytinyağı dostumuz; Pazartesi - Cuma günleri arası öğleden sonra saat 16 :00 'a kadar ödemesi alınmış siparişleriniz bir sonraki iş günü  kargo firmasına teslim edilecektir. Cumartesi ve Pazar günleri verilmiş olan siparişleriniz ise Pazartesi günü kargo firmasına teslim edilecektir.

Kargo firması, teslim edilen siparişlerinizi, Ege bölgesinde bulunan tüm iller ile İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa illerinin teslimatları için bir (1) ila üç (3) iş günü içerisinde, diğer bölge ve illerin teslimatları için ise üç (3) ila beş (5) gün içerisinde teslimatını gerçekleştirir.

Belirtilen teslimat sürelerini aşan gönderi durumlarında iletişim bilgilerimizden bize ulaşıp siparişinizin detaylı gönderi bilgilerini talep edebilirsiniz.

Siparişiniz işletmemizden Kürşat logolu ambalaj içerisinde sevk edilmektedir, üzerinde Kürşat logosu taşımayan ya da size ulaşmadan açılmış olduğunu düşündüğünüz ambalajları lütfen kargo görevlisinden teslim almayıp, firmamıza iade etmesini talep ediniz.

Taşıma esnasında gerçekleşebilecek olası ambalaj deformasyonu ve kırılmalara karşı sorumluluk firmamıza aittir. Böyle bir durumda kargo görevlisinden ürünün firmaya geri iadesini talep ettiğinizi belirtip ürün/ürünleri geri iade edebilirsiniz.
Kürşat Tarım Ürünleri © 2010-2019